Bohaterowie


Sarah Lowndes - 19-letnia dziewczyna z Vancouver. W wieku 9 lat przeprowadziła się z mamą do Polski. Mieszka w Warszawie. Po skończeniu szkoły muzycznej doszła do wniosku, że zrobi sobie przerwę od nauki. W wieku 17 lat została sama po tym, jak jej mama zginęła w wypadku, a z ojcem nie rozmawia od 11 lat. Teraz najbliższymi jej osobami są Baron i Karolina. Poznajemy ją w dniu jej 20 urodzin.

Michał Kubiak - Reprezentant Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn.Chłopak Sarah. Ma 24 lata. Mieszka w Jastrzębiu.


Baron - postać realna. Aleksander Milwiw - Baron - gitarzysta zespołu Afromental. W opowiadaniu jest kuzynem Sarah.Alicja - nowa znajoma Sarah. Ma 20 lat. Mieszka w Jastrzębiu. Od października zaczyna studiować architekrurę wnętrz. 

Tomek - Nie mylić z Tomsonem. Są to dwie różne osoby. Chłopak Alicji. Także mieszka w Jastrzębiu. Jest kumplem Michała Kubiaka. Postać ta będzie pojawiać się rzadziej niż Alicja.Tomek (Tomson), Wojtek (Łozo), Wojtek (Lajan), Tomek (Torres), Bartek (Śniady), Grzesiek (Dziamas) - Przyjaciele Sarah i kumple z zespołu Barona.Siatkarze. Z racji tego, że będzie ich baaaardzo dużo nie będę ich opisywać poszczególnie.Karolina - 19 lat. Przyjacółka Sarah. Znają się z Sarah jak tylko ta przeprowadziła się do Polski.


Jeśli w opowiadaniu pojawią się osoby, których nie ma w zakładce "Bohaterowie", to będę pod rozdziałem wyjaśniać, kto to jest.  :)
MIŁEGO CZYTANIA :)

(Zdjęcia znalezione w Google)

2 komentarze:

  1. O widzę, że sobie poradziłaś. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak. Poradziłam sobie :) Szybko się uczę :D Jeszcze raz dzięki za pomoc.

    OdpowiedzUsuń